WelcOme tO kacirekkk.blOg.cz..I'm Kate and my age is 13 years...I live in JBC and I gO tO schOOl arbesOva...I lOve music and my friends...MOstly my friends Květa and DOminika...AlsO I lOve BOys,Sing and dance...

ACTUAL articles

zDeE -Zpřátelit???
zDeE- Neruším blog!!!!

Holky v balíku

28. srpna 2008 v 18:16 |  Náký filmy

Material Girls

Režie: Martha Coolidge
Scénář: Quaintance, Jessica O'Toole
Hrají: Hilary Duff, Haylie Duff, Lukas Haas, Anjelica Huston, Colleen Camp, Natalie Lander, Brent Spiner, Maria Conchita Alonso, Obba Babatundé, Joanne Baron
Popis:
Persia (Haylie Duff) a Tanzie (Hilary Duff) Marchattaové mají vše. Zdědili multi-milionovou kosmetickou firmu. Holky si užívají života jako jednu velkou party. Když se objevil skandál okolo jejich firmy, holky jsou náhle bez peněz, domova a zdánlivě bez síly.
Mohli by klidně odejít a pozorovat jak jim konkurence kupuje firmu, ale tím by poskvrnili jméno svého zemřelého otce, proto se rozhodnou zachránit to co jde.
Aby zachránili svůj podnik budou muset dělat to co je nikdy nenapadlo … mít zodpovědnost, prosit o pomoc atd. A aby to dokázali musí v sobě najit vnitřní sílu.
Info:
Premiéra v USA: 18./25.08.06
Premiéra v ČR: Neznáma
Distributoři: MGM (kina), Sony (VHS - v roce 2007)
Doba natáčení 18. dubna - 4. srpna 05
Lokalizace natáčení: L.A.,Kalifornie a Barwick Studio, 4585 Electronics Place, L.A., Kalifornie, USA

Ikonky:-)
Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material2.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material4.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material5.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://creative.myspace.com/groups/_ap/material/aim/material6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je tvůj nejoblíbenější časopis????

Bravo 20% (4)
Bravo Girl 50% (10)
Šťastná 13 5% (1)
Popcorn 0% (0)
Dívka 15% (3)
Top Dívka 5% (1)
Jiný 5% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama